Deklarata e Lionel Messit pas Topit të Pestë të Artë

Kliko per me shume info

mesi-arteI emocionuar për arritjen e tij të jashtëzakonshme, argjentinasi Lionel Messi foli pas marrjes së trofeut, duke thënë se kurrë nuk e kishte ëndërruar këtë arritje në futboll.

“Është një moment shumë i veçantë për mua të jem përsëri këtu në këtë fazë, duke fituar përsëri një tjetër “Top të Artë”.

Kliko per me shume info

Është e pabesueshme e kam fituar për herë të pestë atë. Kjo është një arritje që unë kurrë nuk e kisha ëndërruar në fëmijëri.
Dua të falënderoj të gjithë ata që votuan për mua, padyshim edhe shokët e skuadrës. Së fundi dua të falenderoj sportin e futbollit për gjithçka që më ka dhënë mua, më ka bërë të mësoj dhe të rritem”, tha argjentinasi.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here