Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë, grabiten 300 mijë euro nga kasaforta e kompanisë së ndërtimit

polici-trNje sasi monetare prej 300 mije eurosh nga grabitur nga zyrat e nje kompanie ndertimi ne Tirane.

Ngjarja ka ndodhur gjatë natës duke gdhirë dita e sotme ndersa eshte bere me dije diten e sotme nga policia.

Mesohet se ngjarja ka ndodhur në zyrat e kompanisë “Albavia”, ne Tirane.

Policia ka dyshime se grabitja është vërë nga persona të brendshëm, kjo për shkak se nuk ka asnjë shenjë thyerje dhe se dera e zyres se finances dhe kasaforta jane hapur me celes kopje.

Kompania e grabitur Albavia, është në pronësi të 64-vjeçarit me inicialet SH. R. Zyrtarisht nga policia thuhet se shuma e vjedhur ka qene 6 mije dollare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet