Saturday, September 21, 2019
Home 2016 January

Monthly Archives: January 2016

Milani “shuplakë” Interit në derbi

Milani i shkaktoi një humbje shokuese Interit në derbin e Madoninës dhe tashmë e sheh më afër zonën eurooiane. Kuqezitë i dhanë tri shuplaka formacionit...

Prezantuesja e motit, femra më e nxehtë e këtij shteti

Kjo bukuroshe quhet Yanet Garcia dhe është prezantuese e motit në Meksikë. Ajo është një ndër femrat më të nxehta dhe më seksi në ekranet...

Flasin dy xhihadistët kosovarë: Ja çfarë bëmë në Siri (VIDEO)

Dy të rinj që kanë marrë pjesë në luftimet në Siri dhe Irak, kanë folur për emisionin “Zona Express”. Albert Berisha tregon se si...

Ja çfarë tregojnë buzët për shëndetin tuaj

Buzët tona janë fleksibile, lëvizin kur qeshim, mrrolemi, kur shqiptojmë fjalët apo përgatitemi për puthje. Ato përbëhen nga shtresat më të holla të lëkurës,...

Drejtoria e Doganave: Mjeti i Shullazit u kontrollua

Drejtoria e Përgjithshme e Doganave hedh poshtë akuzat e Partisë Demokratike në adresë të Zv/Drejtorit të Përgjithshëm Besmir Qibini, që përpiqen ta lidhin atë...

“Behluli” i jep fund beqarisë

Personazhi më i njohur i telenovelave turke, i njohur në rolet e tij me emrat si Guzel apo Behluli i ka dhënë fund beqarisë....

Njoftimi në FB, Berisha “ndryshon” 4 shefa të policisë

  Ish-Kryeministri Sali Berisha përmes një komenti në rrjetin social Facebook thotë se levizjet e reja ne polici te Saje qorrit, nen diktatin e Milit...

Këto janë shenjat që tregojnë se ju jeni pak lezbike

Lezbizmi ose homoseksualizmi femëror nuk është diçka plotësisht e përcaktueshme, por ka disa shenja që tregojnë se nuk jemi plotësisht heteroseksuale. Studimet e fundit kanë...

LAJMET E FUNDIT