Thursday, September 19, 2019
Home 2016

Yearly Archives: 2016

Viti i Ri, Basha uron shqiptarët: Shëndet dhe mbarësi!

Kryetari i PD-së, Lulzim Basha u është bashkuar urimeve për ndërrimin e viteve. Me anë të një postimi në "Facebook", Basha uron të gjithë shqiptarët...

Lufta e Tretë Botërore pritet të shpërthejë në 2017

Kërcënimet për një Luftë të Tretë Botërore janë më të mëdha në vitin 2017 që prej Luftës së Ftohtë. Britanikja the “SunOnline” ka diskutuar...

Rikthehuni në 2016-ën, ja ‘belfiet’ më ‘’HOT’’(Foto+16)

‘Belfiet’ janë kombinim i selfieve dhe vitheve. Është definicioni i asaj se çfarë ndodh kur një vajzë e fotografon të pasmen e saj, e...

E pazakontë, pakujdesia bën që rimorkioja të fluturojë në ajër!(Foto)

Pakujdesia e shoferëve sjell shumë dëme. Kështu ndodhi dhe me shoferin 22-vjecar, i cili nga pakujdesia pakujdesshëm i shkaktoi probleme jo vetëm mjetit të...

Marrëveshja ekstreme/ Marton vajzën minorene me një njeri me aftësi të kufizuara për… do...

Një 13- vjeçare nga Pakistani është martuar me një burrë 36 vjeçar me aftësi të kufizuara pas një marrëveshje ekstreme të bërë nga i...

Liverpool një dhuratë tifozëve, mund Manchester City-n 1-0

Liverpool e mbyll këtë vit me sukses. Në një përballje aspak të lehtë, djemtë e Jurgen Klopp kanë dalë triumfues dhe ngjiten në vendin...

Njihuni me misterin e mjekrës

Studimet kanë treguar se meshkujt me mjekër janë 38% më pak bujar, 36% më pak të dashur dhe 51% më pak gazmor se meshkujt...

Kamera e fshehtë/ Filmohen stjuardesat në dhomën e zhveshjes(Video)

Të bukura, elegante dhe plotë ekstazë, që zgjojnë imagjinatën sa herë që përmenden. Bëhet fjalë për stjuardesat. Tani shikoni videon e cila është xhiruar...

Eleminoni fryrjen e barkut, kjo është receta ‘’magjike’’

Një vakt i mirë gjithmonë të sjell fryrje të barkut, por ka një zgjidhje. Për të eleminuar fryerjen e barkut mund të konsumoni një recetë...

Njihuni me dhjetë gënjeshtrat më të mëdha në histori

Gjatë historisë janë shënuar shumë mashtrime si dhe krijime të rreme, që kanë pasur ndikim të madh tek shumë njerëz. Po sjellim 10 gënjeshtrat që...

LAJMET E FUNDIT