Nusja e Sinan Hoxhës mbulon barkun shtatzënë

Showbiz

gruaja-sinanitDihet tashmë Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Martesa e këngëtarit nga Shqipëria me bukuroshen nga Kumanova bëri bujë të madhe mediatike, ndërsa po aq tërheqës për opinionin ishte edhe lajmi se çifti do të bëhet me fëmijë.

Megjithatë, deri më tani Andrra ka arritur të shmangë fotografitë, në të cilat shfaqet barku i fryre.

Por, tash ajo e ka të vështirë t’i fshehë ndryshimet në trupin e saj

ME TE LEXUARAT