ISIS i pret kokën spiunit rus dhe kërcënon Putinin

Kliko per me shume info

ISIS ka publikuar një tjetr video në Youtube ku ekzekuton me prerje koke një person që dyshohet të jetë një anëtar i shërbimeve sekrete ruse.

Video tronditëse që është censuruar më pas tregon xhihadistin që flet rusisht dhe kërcënon Putinin dhe Rusinë se do t’i sulmojë shumë shpejt.

Kliko per me shume info

Më pas pengu rus deklaron se punon për qeverinë në zbulimin e xhihadistëve në zonën e Kaukazit, përpara se të theret nga xhihadisti.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here