Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela Hoxha flet për darkën me Veselin…

aurela-hoxha6Mediet rozë kane qarkulluar një lajm i cili thoshte se Aurela Hoxha dhe fituesi i BBA, Vesel Kurtishaj kanë filluar të dalin bashkë, pasi që janë parë duke darkuar.

Për këtë gjë ka reaguar vet modelja.

Përmes një foto të vërë në Instagram, Aurela ka thënë se ditën kur ajo do jetë në lidhje me dikë do t’i informojë gazetarët, duke lënë të nënkuptohet se mes asaj dhe Veselit nuk ka asgjë pos shoqërisë.

Modelja i ka ftuar gazetarët që kanë shkruar për të që t’i shijojnë darkat e veta pasi fotografitë që atyre i janë bërë gjatë kohës sa ishin duke ngrënë nuk përmbajnë lajm por vetëm bëjnë ‘zhurmë’.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.