Home 2015 December

Monthly Archives: December 2015

Fotot më të bukura të festës së Vitit të Ri 2016 nëpër botë

Kështu duket bota në festën e vitit të ri 2016. GËZUAR!

Lajm i mirë për Real Madrid në fund të vitit

Sergio Ramos është kthyer në stërvitje me Real Madridin.Real Madridi ka marrë lajm të mirë në seancën e fundit të vitit 2015, pasi kapiteni...

“Ministri” që e ka ditur se Enca Haxhia nuk është e virgjër…

Këngëtarja më e përfolur këtë vit për kilogramët e tepruar, Enca Haxhia ditë më parë në një intervistë për mediat shqiptare, ka thënë se...

Probleme për aplikacionin e mesazheve, WhatsApp bie nga sistemi

Aplikacioni i njohur i mesazheve WhatsApp ka rënë për disa minuta nga sistemi duke mos lejuar njerëzit që të dërgojnë apo të pranojnë mesazhe. Nuk...

Ilir Meta, Edi Rama dhe Ambasadori LU urojnë shqiptarët për Vitin e Ri

Ilir Meta, Edi Rama dhe Ambasadori LU kanë shpërndarë një mesazh urimi për të gjithë shqiptarët me rastin e Vitit të Ri.Urimi i Ilir Metës:“Me...

I bien pantallonat dhe nuk kishte mbathje, ja çfarë bën i dashuri i saj

Disa nga lojërat në parqet e argëtimit jo vetëm janë të frikshme.Një çift, i cili po luante në një nga rrotullamet e fuqishme në...

Greqia lehtëson lëvizjen e emigrantëve shqiptarë në kufi

Një lajm i mirë vjen nga Greqia për të gjithë emigrantët shqiptarë. Athina zyrtare ka njoftuar se do të lehtësojë edhe këtë vit lëvizjen...

Kundërshtuan e kërcënuan policët, arrestohen 2 persona në Shkodër

Dy persona janë arrestuar në qytetin e Shkodrës pasi kundërshtuan dhe kërcënuan efektivët e policisë. Policia e këtij qyteti ka shprehur se, në pranga kanë...

Viti i Ri në errësirë, ikën energjia në disa zona të Shqipërisë

Pasditen e së enjtes, Operatori i Shpërndarjes së Energjisë elektrike ka njoftuar për një ndërprerje masive të elektricitetit në disa zona të Tiranës por edhe...

Shmangen sulmet e vitit të ri në Bruksel, 6 të arrestuar

Policia në Bruksel ka arrestuar edhe gjashtë persona në lidhje me një komplot të dyshuar për të sulmuar qytetin, natën e Vitit të Ri,...

LAJMET E FUNDIT