Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ja urimi i Xhensila Myrtezait për ditëlindjen e Bes Kallakut

beskallaku-xhensilaXhensila Myrtezai i ka uruar publikisht ditelindjen partnerit te saj Bes Kallaku.

Me ane te nje dedikimi ne faqen e saj zyrtare, kengetarja Xhensila Myrtezai shprehet si me poshte duke publikuar edhe nje montazh me foto: 

I shtrenjti ëngjëlli im, Besi im i dashur, shpirti i shpirtit tim,
Falemidnerit që në çdo vit të jetës tënde me mua ke qënë ai që më ka premtuar, premtime të mbajtura, krahu im i sigurt, i hekurt, krahu që më përqafon fort kur fle (më mbron nga çdo ëndërr e keqe), krahu që më mbron kur qaj dhe më jep forcë të vazhdoj përpara. Jam femra më e lumtur në botë sepse mund të them se jam e dashuruar me shokun tim më të ngushtë.
Të dua më shumë seç mund ta shpreh veten me fjalët më të ndjera… Do dodja të këndoja për ty por nuk ka mjaftueshëm nota…
Sot të dua më shumë se dje por më pak se nesër… sepse kështu je ti, dashuria ime. Ti je gjëja më e bukur që kam, lumturia ime më e madhe je ti. Dashuria ime, më duaj dhe e gjithë bota është e imja dhe e jona… Faleminderit Zotit për ty. Gëzuar Ditëlindjen!
Bes Kallaku
?

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet