Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

“El Clasico”, formacionet zyrtare Real Madrid-Barcelona

real-madrid-barcaSkuadrat spanjolle Real Madrid dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare për “El Clasicon” qe mbahet në Santiago Bernabeu.

Real Madrid:

Keylor; Danilo, Varane, Ramos, Marcelo; Kroos, Modric, James; Benzema, Bale, Cristiano Ronaldo.

Barcelona:

Barcelona: Bravo; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Iniesta, S. Roberto, Rakitic; Suárez, Neymar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.