Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arbana me emision të ri, ja urimi i Ledion Licos

arbana-osmani15Arbana Osmani rikthehet sonte ne ekran me nje program te ri.

Serish ne zhanrin e reality-show, por kesaj here disi me ndryshe.

Arbana Prej dy vjetesh u largua nga ekrani pasi lindi femijen ndersa ne drejtimin e Big Brother e zevenedesoi Ledion Lico.

Ka qene ky i fundit qe ka bere nje urim per Arbanen para puntates se pare te emisionit te saj te ri.

“Shume fat sot per buzeqeshjen qe na kishte munguar. Pac fat Arbana”, ka shkruar Ledioni, duke shuar keshtu edhe zerat per nje konflikt mes te dyve.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet