Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Gjermani, gjenden 7 fëmijë të pajetë, tronditet opinioni publik

policia-gjermaneLajmi i gjetjes së trupave të shtatë fëmijëve në një apartament të Vallenfelsit, në Gjermani, ka tronditur opinionin publik të vendit.

Fillimisht u zbuluan dy trupa dhe pastaj, me kalimin e orëve do të dilnin në dritë edhe 5 të tjerë.

Autoritetet morën një telefonatë pasditen e së enjtes nga një person që iu kërkoi të ndërhynin me urgjencë.

Nuk dihet ende sesi kanë vdekur fëmijët, apo prej sa kohësh trupat e tyre qëndronin të pajetë në atë ndërtesë.

Policia përgatitet të marrë në pyetje një 45-vjeçare, banore e mëhershme e shtëpisë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.