Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Zjarrfikësja më e shpejtë (cmendur) që keni parë ndonjëherë

Publikohet në internet një video e regjistruar nga një kamera e vendosur në një urë në Vladivostok të Rusisë, ku duket një zjarrfikëse e cila shkel çdo rregull të qarkullimit rrugor, duke kaluar mbi rrethrrotullim.

Kjo pasi shpejtësia ishte e madhe dhe ishte e pamundur për të manovruar.

Leave A Reply

Your email address will not be published.