Lajmi i fundit

Pas ndryshimeve nga LSI, Meta-Rama sërish takim në zyrën e kryeparlamentarit

ramKryeministri Edi Rama ka shkuar sërish në zyrën e kryetarit të Kuvendit Ilir Meta.

Megjithëse publikisht Rama nuk ka deklaruar asgjë, nën “hije” bisedimet mes tij dhe kryeparlamentit vijojnë.

Takimi vjen dy ditë pasi ministri i Drejtësisë, Nasip Naço dha dorëheqjen nga posti, dorëheqje e cila është kërkuar me sa duket nga kreu i LSI-së.

Meta paralajmëroi dje të tjera “impulse”, duke theksuar se dorëheqja e Naços i hap rrugë ndryshimeve të reja.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close