Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Shpallet femra me të pasmet më seksi, Miss Bum Bum

femra-pasmeJa dhe femra me te pasmet me seksi ne Brazil! Nuk dihet ende nese mund te thuhet kjo gje, por Suzy Cortez është shpallur Miss BumBum.

Ajo është konsideruar si femra më të pasmet më seksi në konkursin Miss BumBum, që zhvillohet në Brazil.

Ky spektakël tashmë është bërë i famshëm në gjithë botën dhe është viti i pestë që organizohet.Leave A Reply

Your email address will not be published.