Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Serena Williams, provokuese si një yll Hollywoodi

williamsKohët e fundit, tenistja më e mirë në botë Serena Williams ka vendosur që të ec me kohë kur është fjala për modën.

Nuk jemi mësuar ta shohim me një veproshje kaq provokuese dhe transparente.

Ajo është veshur në këtë mënyrë pasi që morri pjesë në festën e ndarjes së çmimit “Women Of The Year”, e cila është mbajtur në New York, dhe ka tërhequr vëmendjen e të gjithë të pranishmëve.

Serena në këtë festë ka veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të zezë dhe shumë transparent, saqë edhe të brendshmet i janë shfaqur në mënyrë të qartë.

Serena Williams ka treguar shumë në këtë festë, duke lejuar që të i shihen edhe të brendshmet, por një teniste shumë e suksesshme nuk ka nevojë që të tërheqë vëmendjen në këtë mënyrë.

Leave A Reply

Your email address will not be published.