Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E shkuara e Shkëlzenit, Sadija i përgjigjet Armina Mevlanit

sadijaaaSadije Berisha, ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, ka komentuar në mënyrë të tërthortë një deklaratë të Armina Mevlanit se asaj nuk i intereson e shkuara e partnerit të saj.

Armina, e lidhur me Shkëlzen Berishën, i bëri këto komente në emisionin Prive.

Ndërkohë në profilin e saj në FB, Sadije Berisha shkruan: “E shkuara dikton të ardhmen tonë”.

Ajo po ashtu ka postuar një foto të vitit 2004 me këtë diçiturë: “E lodhur dhe shtatzënë me Medinën”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet