Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Dorëheqja e Naços, Berisha: Dëshmi e shkërmoqjes së aleancës së qelbësirave

berisha-fbb2015Nje doreheqje si deshmi e shkermoqjes se kabinetit te “aleances se qelbesirave”! Keshtu e ka cilesuar deputeti demokrat Sali Berisha doreheqjen e ministrit te Drejtesise Nasip Naço.

Te dashur miq, Naço dha doreheqjen, si deshmi e shkerrmoqjes se “aleances se qelbesirave”. Ai nuk mund te pajtohej me Edi Ramen dhe perjashtimin e ministrise se drejtesise nga reforma e sistemit te drejtesise dhe zevendesimin e tij dhe ministrise qe ai drejtonte, nga Fatmir Xhafa, perfaqesuesi i klaneve te droges dhe krimit dhe suita e tij, qe ka hartuar, ne perputhje me urdherat e Rames, projektin e asgjesimit te pushtetit gjyqesor dhe zevendesimit te tij me vullnetin e Edi Rames! sb

2 Comments
  1. tokesori says

    o PALACO PLAKARUQ qe vetem nxin dhe sterron kur Shqiperia perparon, dhe gezohesh kur ndodh dicka e keqe. PLAC, ME KUC E ME MAC, se asgje nuk eshte shkermoqur, po aleanca eshte me se noirmale , e angazhuar te beje reformat qe i premtoi, jo si ty O I MALLKUAR. Sa per qelbesira, i ke ne shtepi, dhe qelbesire ishte ajo nene bushter qe te polli ty, KAFSHE.

  2. goni says

    te rroje partia tokesori kjo kja rendesi te rroje per ty o njeri i etur per shtypje e shfrytezim o injorant shtazarak qe cdo gje do ta komentosh e ne qofte se je pjese e stafit te na thuash se e kote qe meremi me ty plehre e keqe fare e kote e rene ne toke

Leave A Reply

Your email address will not be published.