Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Arbana Osmani…shkëlqim në dëborë

arbanaaa15Arbana Osmani është një ndër prezantueset më të mira dhe më te dashura për publikun shqiptar.

Ajo ka publikuar një foto, ku shfaqet shumë në formë, me një fustan të shkurtër bardhë e zi,
cizme të gjata e të zeza, me buzëqeshjen që nuk i mungon asnjëherë në fytyrë dhe me një sfond dëborë.

Nuk dihet ku është realizuar foto, por Arbana ka shkëlqyer.

Leave A Reply

Your email address will not be published.