Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela Hoxha sfidon të ftohtin, ngre temperaturat

aurela-hoxha1515Edhe pse zyrtarisht jemi ne stinën e dimrit, modelja Aurela Hoxha nuk ndalet.

Ajo ka ngritur temperatuat ne rrjetet sociale duke publikuar foto të nxehta nga plazhi, dhe duke ekspozuar trupin e saj me forma.

Aurela ka qene aktive me foto nga plazhi gjate gjithe veres se ketij viti dhe kete gje, duket se do te vazhdoje ta beje edhe tani qe temperaturat kane shenuar renie.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.