Goditet me vezë godina e Ministrisë së Arsimit në Tiranë

Kliko per me shume info

Ministria-e-Arsimit12-350x194Një ditë pasi një grup studentësh tentoi të godasë me vezë Kryeministrin Edi Rama një tjetër ngjarje ka ndodhur në Tiranë. Godina e Ministrisë së Energjisë dhe Industrisë është goditur me vezë po nga një grup studentësh. Forcat e policisë kanë mbërritur në vendin e ngjarjes për të verifikuar të dhënat dhe identifikuar studentët që kryen veprimin.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here