Goditën Ramën me vezë, studentët ironi edhe me Bashën

Kliko per me shume info

bashaaaPerfaqesuesit e studenteve qe protestuan sot duke qelluar me veze kryeministrin Edi Rama, kane reaguar ne rrjetet sociale ndaj politizimit te ceshtjes.
Ne faqen Protestuesi e cila gjate oreve te dites beri “zedhenesin” e studenteve duke publikuar foto, mesazhe e deklarata, eshte publikuar nje poster per kreun e PD, Lulzim Basha.

Sipas posterit, Basha ka dy vjet kryetar partie ne opozite por nuk protestoi dot ndaj Qeverise dhe kryeministrit sa nje studente me veze….

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here