Lajmi Fundit
Lajmi Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Aurela Hoxha ka cfarë të tregojë…foto

aurela-hoxhaaaTashmë nuk është lajm qe Aurela Hoxha zhvishet. Ajo e bën shpesh këtë duke tentuar të qendrojë në qendër të vëmendjes përmes zbulimit të aseteve të saj.

Edhe në këtë foto Aurela shfaqet tejet provokuese, duke qerasur fansat, kryesisht meshkuj, me pamjen e trupit të saj të palestruar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.