Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kallashi në skena lezbikesh

kallValltarja e njohur, Donjeta Kosumi-Kallashi, ka realizuar disa foto të nxehta me një vajzë. Se kush është vajza nuk dihet.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet