Lorik Cana: Shqipet po nisen për në “Francë 2016”

Kliko per me shume info

lorikkkkShqipet nisen për në Francë 2016.

Kështu shkruan kapiteni i kombëtares Lorik Cana në një postim të tijin në Instagram.

Kliko per me shume info

Cana ka publikuar këtë shënim me foton e flamurit kombëtar kuqezi me shqiponjën dykrenare dhe një qeleshe me shqiponjë.

Kapiteni sigurisht nuk ka harruar të bëjë pak publicitet edhe për sponsorin e tij.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here