Kualifikimi, ja torta e mirëseardhjes për kombëtaren në Tiranë

Kliko per me shume info

tortaaaaPas kthimit ne atdhe dhe ceremonive zyrtare festive ne Tirane, Kombetarja shqiptare ka darkuar ne nje nga restorantet e Tiranes.

Darka e pare pas kthimit ne atdhe ka qene per djemte e kombetares e lidhur me kualifikimin dhe vlerat kombetare ndersa kulminante ka qene momenti i tortes se pikturuar me ngjyrat kuqezi dhe me shqiponjen dykrenare te flamurit kombetar.

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here