Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Prishtina “në flakë”, festë e madhe për kualifikimin në “Euro 2016”


Prishtina është ndezur e tëra pas fitores së Shqipërisë ndaj Armenisë me rezultat 3:0 duke arritur për herë të parë kualifikimin për Euro 2016 në Francë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet