Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mesazhi i kryeministrit Rama: U bë realitet ëndërra e pamundur!

ramaaaKryeministri Edi Rama e ka ndjekur me shumë emocione ndeshjen Armeni – Shqipëri, ku në fund fitojë Kombëtarja shqiptare për të shkruar historinë.

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama është shprehur tejet i emocionuar pas kualifikimit të Shqipërisë në

Evropian.

Ai në rrjetin social Twitter ka shkruar: “Ëndrra e Pamundur u be realitet! Shqiperia ne historine e Finaleve te Europianit! Mirenjohje Kuqezinjve dhe De Biazit”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
2 Comments
  1. Delenxhinjte e PD-se says

    Poshte Sali Berisha dhe tradhetaret e tjer te kombit shqiptar!!!!

    1. tokesori says

      AMIN !!!!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet