Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kryeministri Rama: Reshjet e shiut, bereqet për kombëtaren

rama-kombetareKryeministri Edi Rama ka komentuar reshjet e shiut dhe ndeshjen e kombetares.

“Per shkak te shiut te rrembyeshem i pamundur organizimi i sotem ne Parkun e Kryeministrise:-( Qofte bereqet per Kuqezinjte:-)‪#‎ForcaShqiperia‬”, ka shkruar Rama duke shpjeguar perse do mungoje ndjekja e ndeshjes ne ekran gjigand tek kryeministria.

Pas reagimeve nga PD, ne lidhje me statusin ne fjale, Rama ka shkruar nje tjeter koment:
‪#‎VajmedetPD‬ qe ben politike dhe me shiun e qe u qan hallin njerezve nga streha e Shqupit per qeverine e keqe qe nuk kufizon prurjet e shiut!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. aiii says

    po komandant bereqet po ce do na u mbyt vlora ja fute kot kesaj here po nejese nuk eshte hera e pare

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet