Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shpërthime bombash në stacionet e trenit në Ankara, 50 të plagosur

ankaraaDy shpërthime kanë ndodhur në një stacion të trentit në Ankara, duke shkaktuar disa viktima.

Shkaku i shpërthimeve është ende i paqartë.

Zyrtarët thonë se një numër prej 50 personash.

Sipas mediave lokale, auto-ambulancat janë duke nxituar për në vendin e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet