Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

A janë çmendur këto vajza? Shikoni si kanë pozuar (Foto)

plPlazhi iku, por moda mbetet. Ne po ju sjellim një pjesë të asj që verën e ardhshme do të jetë moda e minibikinit. Përdorni pak fantazinë se si do të duken femrat me to… Në foto e mëposhtme janë bikinit më të vogla të mundshme. Mendoni se mund të ketë edhe më të vogla…? indeksonline

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet