Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

​Kombëtarja mbërrin në Armeni (Foto)

kombKombëtarja shqiptare ka mbërritur në Armeni, një ditë para ndeshjes vendimtare për kualifikim. Kombëtarja shqiptare pas 4 orësh udhëtim ka mbërritur në Armeni, vetëm një ditë para ndeshjes vendimtare të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Shqipërisë në këtë ndeshje i mjafton vetëm fitorja, nëse dëshiron kualifikimin në Euro 2016, pasi çdo rezultat tjetër do t’i dërgonte në barazh. Më vonë, përzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni de Biasi do të mbaj edhe një konferencë për media. /Express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet