Sport

Sergio Ramos përdor një emër kafshe për Ronaldon

RamosSergio Ramos ka cilësuar Cristiano Ronaldon si një “bishë”, pas pesë golave të tij kundër Espanyolit.

Spanjolli veçoi sulmuesin portugez i cili theu rekordin e Realit në La Liga.

Nuk kanë munguar as lëvdatat nga Pepe për bashkëkombësin e tij. Portugezi u bë golashënuesi më i mirë i Madridit në historinë e La Liga pasi shënoi 230 gola duke tejkaluar legjenden Raul.

Ramos shkroi në llogarinë e tij në Twitter: “Performancën e plotë:. Një fitore e pastër dhe 3 pikë i lumtë bishës Cristiano për 5 golat e tij, HalaMadrid.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close