Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zhvishet Dakota Johnson, ylli i “Fifty Shades of Grey”

dakota

Ylli i “Fifty Shades of Grey”, Dakota Johnson, është shfaqur sërish topless. Këtë herë aktorja ka pozuar për revistën e modës “AnOther”.

Pavarësisht se ajo duket e mrekullueshme në kopertinën e kësaj revistes, 25-vjeçarja është shprehur se është ndjerë mjaft në siklet në realizimin e saj.

Dakota, për të cilën së fundmi u fol edhe për një lidhje me aktorin Mes Jake Gyllenhaal, është duke promovuar filmin e saj “Black Mass”, ku luan të dashurën e një bosi të krimit.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet