VIP

Ronaldo lë “tokën e shqiponjave”: Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe

ronaldo“Kthehemi në shtëpi pas një fitore të madhe”. Me këtë postim në faqen e tij zyrtare në fb, të shoqëruar me një foto në aeroport, ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, ka lënë “tokën e shqiponjave”.

Edhe pse nuk ishte vetë titullari i golit që i dha Portugalisë fitoren ndaj kuq e zinjve në minutat shtesë të lojës në “Elbasan Arena”, Ronaldo nuk e ka fshehur gëzimin për rezultatin.

Përballjen e radhës Portugalia do ta ketë me Danimarkën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close