Sport

Cristiano Ronaldo: Morëm një fitore të madhe në Shqipëri

ronaldo-cristianoCristiano Ronaldo i është gëzuar shumë fitores ndaj Kombëtares shqiptare, me rezultat 1:0, në kuadër të eliminatoreve për Euro 2016.
Ylli i Portugalisë, Cristiano Ronaldo është rikthyer i buzëqeshur drejtë vendlindjes pas fitores ndaj Kombëtares shqiptare me rezultat 0:1
Sulmuesi i Real Madridit para se të largohej nga Shqipëria ka poshtuar një fotografi në facebook së bashku me të edhe një mesazh: “Kthimi në shtëpi pas një fitore të madhe”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close