Sport

Ronaldo publikon tjetër foto, i qetë përpara ndeshjes me Shqipërinë

ronaldo-shqiperiSot Kombëtarja Shqiptare do të luajë një ndeshje shumë të rëndësishme për kundër Portugalisë dhe në kampin luzitan e gjithë vëmendja është te ai, yllit të Realit të Madridit, Cristiano Ronaldo.

Në fakt sulmuesi, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ashtu siç postoi një foto në momentin e uljes së avionit në Tiranë, ashtu dhe sot disa orë para startit të ndeshjes, ka postuar një tjetër foto, ku shfaqet i qetë dhe i qeshur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close