VIP

Kjo është fotoja që publikoi Cristiano Ronaldo nga Tirana…

ronaldo-worldKjo eshte fotoja qe Cristiano Ronaldo, sulmuesi i Portugalise dhe Real Madridit ka zgjedhur te publikoje nga Tirana.
“Miremengjesi Bote”, ka shkruar Ronaldo ne foton e publikuar ne faqen e tij zyrtare.

Portugezi i veshur sportiv duket se ka qene duke ngrene mengjes ne nje nga hotelet e Tiranes, ku edhe eshte strehuar gjate qendrimit ne Shqiperi.

Kombetarja portugeze ndeshet sot ne mbremje me kombetaren shqiptare ne Elbasan-Arena.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Artikuj te ngjashem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close