Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

”Elbasan Arena”, koreografi spektakolare për ndeshjen Shqipëri–Portugali

qeleshe-elbasanKoreografia e tifozëve shqiptarë për ndeshjen ndaj portugezëve pritet të jetë spektakolare
Digitalb ka njoftuar se i ka bërë gati 13 mijë qeleshe (plisa) dhe 2 mijë fanella të cilat do t’u shpërndahen tifozëve për ndeshjen ndaj Portugalisë. Shpërndarja e plisave tashmë është bërë traditë në ndeshjet e Kombëtares.

Leave A Reply

Your email address will not be published.