Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vetëvendosje, poster kundër policisë besnike ndaj Mustafës

vetSot në Pallatin e Rinisë në sallën e Kuqe, është shënuar 16 vjetori i themelimit të Policisë së Kosovës.

Para se të fillonte ceremonia, pjesëtarë të Vetëvendosjes shpalosen një pankartë me të cilën ftuan që Policia e Kosovë të mos jetë besnike ndaj kryeministrit Isa Mustafa.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet