Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë, biznesi ul qepenin: Kthehem kur të ikë Edi Rama nga pushteti

qepeni2015Nuk dihet cfare ka pas atij qepeni.

Por tabela qe eshte vendosur ne te ka bere pershtypje dhe eshte shperndare ne menyre virale ne rrjetet sociale.

Nje biznes ne Tirane i eshte pergjigjur ne kete menyre aksionit kunder informalitetit.

Ka mbyllur deren, ka ulur qepenin dhe ka vendosur tabelen qe shihni ne foto.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
3 Comments
  1. leshi says

    po te ishte doktori ne pushtet dhe te kishe varur tabel te tille kunder doktorrit ,do te kishte operuar ai

  2. tomi, shkoder says

    Aty te rrish, dhe mos ardhte noj hajn ne qeveri, qe te lajn me e hap, ndonjehere| prsh, z. kryeminister!

  3. tokesori says

    aman hape, hape more hape ate te shkrete qepen se na le pa “mall”. C’je ftof ne tajare. Po ndenji Rama ne pushtet si Merkel c;do ti besh atij qepeni?

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet