Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tentoi të shiste virgjërinë 10 mijë paund, ja si përfundoi

poshte-ballkonitKy është momenti kur një aktore e re që u përpoq të shiste virgjërinë e saj për 10.000 paund, bën ikjen e saj të dëshpëruar , pasi ajo pretendoi se ishte dhunuar gjatë takimit.
20 -vjeçarja nga Azerbajxhani , ra dakord të takohen me një mashkull, të cilin e njohinajo në internet, në qytetin Perm , në Rusinë qendrore.
Mikhail Dnistrian , 28 vjec, kishte paguar për biletën e saj , por kur ajo shkoi atje, pretendohet se ai kish thënë se tkishte ndryshuar mendje, dhe u përpoq për ta detyruar atë për të punuar si prostitutë.

Ajo pretendon se kur refuzoi, ai e rrahu dhe e detyroi atë të bënte poza erotike, para se ta përdhunonte atë. Ajo u përpoq tia mbathte me një carcaf të lidhur, por u shkëput dhe ra, citon lajmifundit.al. Policia arrestoi mashkullin, ndërsa ajo i tha polcisë se donte të mblidhte para për tq vazhduar karrierën e saj si aktore pasi prindërit i kishin vdekur.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.