Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

PD: Erion Brace pranoi të bëhet uturaku i Edi Ramës

seliapd2015Partia Demokratike reagoi sot ndaj deklaratave te deputeti i PS, Erion Brace beri pas deklarimeve te eurodeputetes Doris Pack per deputete te inkriminuar ne Kuvendin e Shqiperise.

“Erion Braçe pranoi sot të bëhet uturaku i Edi Ramës për të sulmuar zonjën e nderuar Doris Pack. Erion Braçe, ky kanal i zakonshëm i ujërave të zeza u trazua sot nga deklaratat fisnike të zonjës Pack që ishin në favor të Shqipërisë dhe të ardhmes së saj europiane”, theksoi PD.

Sipas reagimit, zonja Pack denoncoi kriminalizimin e pushtetit dhe lidhjet e tij me personat me precedentë penal, foli për fakte të njohura botërisht, duke i bërë shërbim demokracisë dhe vendit. Por nuk kanë si t’i pëlqejnë të tilla qendrime madhore një tartabiqi politik, që është zëdhënës zyrtar i një prej bandave më famëkeqe, si ajo e Lushnjës.
“Qendrimet kundër krimit në pushtet prishin rehatinë e braçeve e pusetave të tjera të mazhorances, por janë qendrime në krah të Shqipërisë e shqiptareve, në krah të endrrës tonë të përbashkët europiane”, theksoi Partia Demokratike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
1 Comment
  1. tokesori says

    pd e mallkuar pse ma ke kopjuar flalorin? Une jam kritikuar disa here nga lajmi i fundit, po tani per kete website nuk eshte fare problem qe puceta e qelbur, ujerat e zeza, tartabiqe ( une e kam perdorur per trutharin eduard halimken), uturakun ( e kam perdorur per nje gomar tjeter, tony, qe vdiq pas sali-KAFSHES, perdoren nga nje force politike ( force i thencin, se jane nje grup qyqaresh qe kane marre rroite dhe u kane ikur bletet nga kosherja), dhe lajmi i poston pa me te voglin hezitim. Tani te kthehem ku i dhemb pd-se, hashashi. NGUSHELLIME per hashashin, dhe i rrofshi trapin Erion Braces !!!!!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet