Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Miranda Kerr, thjesht e mahnitshme

mirandaAjo nuk është e huaj për ballinat e revistave të njohura.

Miranda Kerr shkëlqeu edhe njëherë teksa shpërndau fotografinë e bërë për revistën Cosmopolitan Australia.

Kerr, 32 vjeçare kishte drejtuar shikimin e saj tërheqës nga kamera duke treguar njëherësh edhe figurën e saj të përsosur në një komplet të ngushtë me vija Bardot. Me flokët e saj të zi, bukuria e saj theksohej edhe më shumë nga grimi i përcjellë me sy smokey dhe mollëza bronzi të mbyllur.

Beli i hollë dukej edhe më i bukur me një rrip të bardhë të gjerë, duke buzëqeshur për fotografinë e bërë nga Russell James. Modelja e Victoria Secret kishte shpërndarë foton në Instagram ndërsa revista do të dalë me 7 shtator.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.