Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Mesazhi i pakuptueshëm i Britney Spears për meshkujt…

Ajo nuk ka patur shumë fat në dashuri. Së fundmi ka deklaruar se është single prej një viti.

Kengetarja 33-vjeçare Britney Spears dha një mesazh disi të pakuptueshëm për meshkujt në spektaklin e saj në Las Vegas.

Me një veshje provokative prej lëkure, ajo kaloi përmes skenës ku i thirri audiencës: “Meshkuj, sinqerisht, mund të thithni gishtin tim të këmbës”. Disa fansa të saj kanë postuar në Instagram këtë moment, që duke e gjykuar nga toni i zërit nuk ishte një ftesë.

Së fundmi ajo ka qënë e lidhur për tetë muaj me producentin Charlie Ebersol, 32 vjeç, ku u panë për herë të fundit bashkë në tapetin e kuq në maj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet