Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Era Istrefi bëhet ‘dru’ me hashash

eraKëngëtarja Era Istrefi pas verës së ngjeshur me koncerte dhe mbrëmje të shumta muzikore ka vendosur të pushojë.

Ajo ka zgjedhur Amsterdamin për të kaluar disa ditë pushimi pas parave të majme që ka fituar gjatë sezonit

Sipas disa fotografive të publikuara, ku këngëtarja duket se po kalon momente të këndshme, shihet duke konsumuar hashash dhe ndihet shumë mirë për këtë fakt, duke i ndarë me të gjithë këto pamje.

Në këtë udhëtim artistja e re po shoqërohet nga Astrit Ismajli, emri i të cilit kohë më parë u lakua si i dashuri i saj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet