Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Dhjetë transferimet më të shtrenjta

SPORTKur ka përfunduar afati kalimtar, Skysports ka përzgjedhur 10 transferimet më të shtrenjta të kësaj vere.

Manchester City zë dy pozitat e para me transferimet e Kevin De Bruynes për 54.4 milionë funte dhe për Raheem Sterlingun të cilin e bleu për 49 milionë.

Transferimi i Anthony Martialit te Manchester Unitedi për 36 milionë funte zë pozitën e tretë ndërsa më poshtë më të shihni listën e transferimeve më të shtrenjta nga Sky

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.