Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Çfarë po i ndodh Lindsay Lohan?

lindsay-lohanAjo së fundmi pohoi se miqtë e saj u përpoqën ta drogonin gjatë një festë në Itali.

Por aktorja Lindsay Lohan është fotografuar sërish në një gjendje të keqe mbrëmjen e së dielës teksa ecte në jaht zbathur dhe me taka në duar.

29 vjeçarja dukej e zbehtë dhe e shqetësuar ndërkohë që ka kaluar orët e para të mëngjesit në varkën luksoz në St Tropez së bashku me dy djem me të cilët është parë duke biseduar.

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet