Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

24-vjecarja seksi u ofron seks policëve për të mos paguar gjobën

24-vjecarjaNjë 24 vjeçare ne SHBA është akuzuar se u ka ofruar seks policëve në mënyrë që ata ta lënë të lirë pasi kishte kryer kundravajtje.

Arielle Engert po drejtonte makinen në gjendje të dehur. Ajo u ndalua per kontroll ku i është gjetur një sasi kokaine dhe kanabisi në mjetin e saj.

Në raportin e policisë theksohet se ajo ka ofruar në mënyrë të vazhdueshme të performojë seks me policët në mënyrë që të mos arrestohet.

Pas gjobës 5,100 prej dollarësh, bukuroshja Engert u lirua nga burgu.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet