Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Vildane Zeneli provokon sërish…

vildane-zeneli15Vildane Zeneli nuk ka lejuar rastin ti humbase për të provokuar sërish.Ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetet sociale ku shihet duke shijuar pushimet në shoqërinë e në vajze tjetër.

Në këto fotografi bukuroshja shqiptare rëndësi u ka dhënë ekspozimit të pasmeve të saj shumë të përfolura.

Kujtojmë se ditë më parë Vildanja u përfol për një ndërhyrje për zmadhimin e vitheve, por modelja reagoi menjëherë duke publikuar disa fotografi të vjetra.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.